Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Serwery w chmurze

Cloud
W chmurze obliczeniowej ecenter.pl, na wykupionych serwerach wirtualnych możesz zainstalować dowolny system operacyjny. Oprócz możliwości instalacji własnych systemów operacyjnych, oferujemy preinstalowane szablony, które można w kilkadziesiąt sekund zainstalować na maszynach wirtualnych.

VPS - Virtual Private Server
Virtual Private Server to maszyna wirtualna z zainstalowanym systemem operacyjnym dedykowanym do zastosowań serwerowych, takich jak utrzymanie stron WWW, poczty, baz danych, systemów plików itp. Oferujemy szereg szablonów dla VPS:
Debian 6.02
Ubuntu 12.04 LTS
Debian 6.02
Ubuntu 12.04 LTS
Debian 6.02
Ubuntu 12.04 LTS
VPD - Virtual Private Desktop
Virtual Private Desktop to maszyna wirtualna przeznaczona do pracy dla jednego użytkownika, mająca na celu zastąpienie komputera fizycznego. Dzięki VPD, wszystkie Twoje codziennie używane programy, dokumenty, media masz zawsze pod ręką. Do swojego wirtualnego komputera możesz podłączyć się za pomocą funkcji Zdalnego Pulpitu z dowolnego urządzenia - komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona czy tabletu. W każdej chwili masz swoje biuro pod ręką.

Używając komputera osobistego w chmurze uniezależniasz się od sprzętu - gdy zepsuje Ci się laptop, siadasz przy innym komputerze i możesz kontynuować pracę. Gdy ukradną Ci laptopa, tracisz tylko sprzęt, ale nie tracisz żadnych danych.

Szablony VPD oferowane przez ecenter.pl:

Windows 7
Windows 8
Windows 2008 Server R2
Windows 2012 Server
Ubuntu 12.04 Desktop
Debian 6 Desktop