Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Zasady działania

Cloud
Zdarza Ci się zabierać pracę do domu? Pracujesz mobilnie poza firmą?

Ile razy prosisz znajomych, siedzących w biurze, aby wysłali Ci jakiś plik, bo nie masz go na swoim komputerze?

Cloud Computing rozwiąże ten problem!
To najważniejszy trend wyznaczający kierunek rozwoju branży IT. Teraz możesz mieć swoje dane w każdym miejscu na ziemi. Bez zbędnych kosztów i straty czasu.
Przetwarzanie w chmurze (Cloud Computing) pozwoli Ci niezależnie od miejsca, realizować zadania i udostępniać dane innym. Cloud Computing, to wykorzystanie dobrze znanych i sprawdzonych rozwiązań, do realizacji nowego modelu biznesowego. Pozwala on przenieść ciężar świadczenia usług IT (dane, oprogramowanie, moc obliczeniową) na serwery, do których masz dostęp z komputerów i innych urządzeń mobilnych na całym świecie.

Zasada jest prosta.
W chmurze obliczeniowej każdy użytkownik posiada swój wirtualny serwer (serwery) i może nim dowolnie zarządzać, konfigurować oraz skalować wydajność.

Nic Cię nie ogranicza!
W ciągu kilku minut możesz skonfigurować serwer potrzebny do Twoich działań. Przestrzeń w chmurze jest nieograniczona. Możesz kupować tyle, ile chcesz. Gdy potrzeby się zmniejszą, możesz w równie szybki sposób zmniejszyć zużycie zasobów takich jak pamięć RAM, czy liczbę procesorów na serwerach w chmurze. Przekłada się to na natychmiastowe zmniejszenie kosztów.

Chmura w ecenter.pl jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do Twoich potrzeb.
Z Cloud Computing płacisz tylko za wykorzystane zasoby.
Koniec płacenia abonamentów za niewykorzystane zasoby i za usługi, których nie potrzebujesz.

Korzystając z zasobów chmury, nie musisz utrzymywać serwerowni. Przekłada się to na niższe zużycie prądu, zarówno przez sprzęt komputerowy, jak i potężne systemy chłodzenia. Cloud odciąża firmy od działań administracyjnych, a to kolejna oszczędność. Nie trzeba ponosić kosztów aktualizacji aplikacji, ani cyklicznie wymieniać sprzętu, aby ten był w stanie obsłużyć nowe oprogramowanie.

Bądź eko z Cloud Computing!
Jeden zbiór serwerów pracujących dla wielu klientów zużywa mniej zasobów naturalnych, niż osobne serwery dla każdego z nich. Lepsze wykorzystanie mocy obliczeniowej oznacza dużo mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie, paliw. Dzięki chmurze dbamy o środowisko.

Oprócz swobody miejsca pracy, oszczędności i ekologii chmura to przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich danych. Proces zabezpieczania danych jest o wiele prostszy i skuteczniejszy niż do tej pory. Firma hostingowa potrafi szybciej reagować na dynamiczny rozwój zagrożeń w sieci, niż ograniczony personalnie zespół działu IT. Bezpieczeństwo Twoich danych przestaje być zależne od tego, co stanie się z komputerem.

Przesyłanie megabajtów w załącznikach e-maili, czy synchronizowanie plików między komputerami to już przeszłość! Większość z nas, świadomie lub mniej świadomie, korzysta już z zasobów chmury obliczeniowej, traktując ją jak coś zupełnie naturalnego.

Teraz i Ty możesz mieć swój kawałek nieba.

Dopasuj usługę idealnie do swoich potrzeb. Cloud Computing w ecenter.pl to:
  • niższe rachunki
  • efektywniejsze działania
  • nieograniczona swoboda
  • profesjonalna obsługa techniczna
  • szybkie skalowanie w górę i w dół
  • wszystkie dane i aplikacje zawsze pod ręką