Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Platforma sprzętowa

Hosting Linux
Aby sprawnie obsługiwać tysiące klientów, dziesiątki tysięcy stron WWW i setki tysięcy wiadomości e-mail, musimy dysponować sprawdzonym i niezawodnym sprzętem oraz doskonale funkcjonującym oprogramowaniem.

Wszystkie świadczone przez ecenter.pl usługi hostingowe funkcjonują na markowych serwerach typu Blade dostarczonych przez firmę Fujitsu. Technologia Blade, dzięki zastosowaniu redundancji m.in. switchy i kontrolerów FibreChanell, gwarantuje naszym Klientom ciągły i nieprzerwany dostęp do serwerów, poczty, stron i wszystkich pozostałych informacji.

Nasze serwery wyposażone są w sprawdzone, wydajne i energooszczędne procesory Intel, redundantne dyski SCSI oraz duże ilości pamięci operacyjnej.

Wszystkie urządzenia są monitorowane przez specjalistyczne oprogramowanie, które natychmiast informuje naszych administratorów o wszelkich pojawiających się awariach czy anomaliach.

Bardzo istotnym elementem naszej platformy jest oprogramowanie. Cały system informatyczny obsługujący platformę hostingową został w 100 % stworzony przez zespół naszych programistów. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym elementem systemu i możemy natychmiast zareagować na pojawiąjące się problemy, potrzeby i sugestie Klientów.
Panel Klienta został wyposażony w intuicyjny okienkowy interfejs, dzięki czemu nasi Klienci mogą wszelkie zadania wykonać w sposób bardziej intuicyjny i szybszy niż w większości tradycyjnych rozwiązań.