Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Porównanie pakietów hostingowych

Hosting Linux
Usługa Konto Orion Konto Andromeda Cloud Hosting
Powierzchnia na serwis internetowy

Ogromna powierzchnia dostępna do wykorzystania na serwis internetowy sprawia, że możesz czuć się całkowicie wolny podczas projektowania strony internetowej i nie martwić się, że zabraknie Ci miejsca i będziesz ponosił dodatkowe koszty. Nie trzymaj wyobraźni w cuglach, uwolnij ją!
50 GB b/o b/o
Kreator WWW

Kreator WWW pozwoli Ci zbudować Twoją nową, profesjonalną stronę internetową w kilka minut
1,5 PLN / m-c
Wygodny panel administracyjny

Nowoczesny, intuicyjny, szybki panel administracyjny pozwoli Ci na szybkie wykonanie wszelkich zadań konfiguracyjnych.
Obsługa wielu serwisów WWW

Posiadasz więcej niż jedną domenę? Chcesz zakupić serwer z kolegą na spółkę? Nic prostszego. Serwery ecenter.pl umożliwiają zainstalowanie dowolnej ilości domen internetowych na jednym koncie. Każdą domenę możesz zainstalować w odrębnym katalogu lub na odrębnym koncie FTP, dzięki czemu autorzy tych stron nie będą sobie nawzajem przeszkadzać.
Subdomeny

Do każdej posiadanej przez Ciebie domeny możesz zainstalować dowolne poddomeny, np. posiadajšc domenę firma.pl możesz wydzielić z niej logicznie sklep internetowy i udostępniać go swoim Klientom pod adresem sklep.firma.pl
b/o b/o b/o
Niezależne konta FTP

Na serwerach ecenter.pl możesz zainstalować niezależne od siebie konta FTP przypisane do strony WWW. Dzięki temu możesz spokojnie przekazać login i hasło do FTP swojemu webmasterowi bez obawy, że będzie miał dostęp do Twojego panelu administracyjnego czy poczty.
Dostęp do logów WWW

Jeżeli posiadasz program do analizy logów serwera w trybie off-line lub potrzebujesz logi do jakiegokolwiek innego celu, ecenter.pl udostępni Ci je bez żadnych problemów.
Możliwość utrzymania dowolnej ilości domen

Na serwerze ecenter.pl możesz używać dowolną ilość posiadanych przez siebie domen. Nie nakładamy żadnych limitów, co więcej, zachęcamy do rejestracji nowych domen na bardzo korzystnych warunkach.
Cykliczne uruchamianie skryptów

W przypadku, gdy potrzebujesz, aby w Twoim serwisie regularnie i automatycznie uruchamiały się jakieś mechanizmy, ecenter.pl wychodzi Tobie na przeciw. Możesz zdefiniować częstość uruchamiania mechnizmów z dokładnością do 15 minut, możesz również zdefinować, że skrypt ma się uruchmiać np. w poniedziałki i piątki o 20:00. Masz pełną dowolność.
Baza MySQL lub Postgres

Bazy danych są nieodzownym narzędziem przy tworzeniu dynamicznych serwisów internetowychy. W ofercie ecenter.pl otrzymujesz do wyboru bazę MySQL - trochę prostszą, ale zdecydowanie szybszą i łatwiejszą w oprogramowaniu, lub PostgreSQL - bazę zaawansowaną, z obsługą transakcji, triggerów, procedur składowanych itp.
20 baz b/o b/o
Bezpłatna domena

Do każdego wykupinego serwera wirtualnego oddajemy Ci darmową subdomenę w jednej z naszych domen - drv.pl, fr.pl, xw.pl lub jedi.pl. Od samego początku możesz cieszyć się swoim własnym unikalnym adresem w światowej sieci!
Możliwość uruchamiania skryptów

CGI - Common Gateway Interface - jest to jedna z najstarszych technologii umożliwiających tworzenie dynamicznych stron WWW. W tej chwili jest bardzo rzadko używana, a w jej miejsce zdecydowana większość internautów używa przyjaznego i prostego języka PHP. Dokładny opis i dokumentację języka PHP znajdziesz na stronie http://pl.php.net, a ogromny zbiór gotowych do wykorzystania skryptów jest dostępny pod adresem http://www.hotscripts.com.
System newsów

Wszyscy wiemy, jak ważną kwestią jest zachowanie cyklu życia strony, aby była cały czas aktualna. Naszym Klientom udostępniamy prosty w użyciu system do zamieszczania na własnej stronie aktualności. Dzięki niemu nie znając żadnego języka programowania możesz ożywić swoją stronę i przekazywać najświeższe informacje z życia Twojej firmy, rodziny. System newsów jest skonstruowany tak, że można go dostosować wizualnie do każdej strony.
Ochrona katalogów WWW hasłem

W celu zwiększenia bezpieczeństwa danych, które przechowujesz na serwerze możesz część swojego serwisu internetowego zabezpieczyć przed dostępem niepowołanych osób poprzez założenie loginu i hasła na wybrany katalog. Na każdy katalog możesz założyć dowolną ilość loginów i haseł.
Utrzymanie primary i secondary DNS

Dla każdej domeny utrzymywanej na kontach ecenter.pl zapewniamy całkowicie bezpłatnie utrzymanie domeny w nameserverach. Każde domena musi mieć przydzielone co najmniej dwa nameservery, które będą ją obsługiwać. Dane nameserverów podaje się podczas rejestracji domeny lub zmiany delegacji.
Konto na serwerze FTP

Cenisz sobie całkowitą niezależność? My również ją cenimy i dlatego udostępniamy Ci dostęp do serwera FTP. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie, 24h na dobe modyfikować Twój serwis internetowy bez czyjegokolwiek pośrednictwa. Abyś miał całkowitą niezależność, możesz do każdej utrzymywanej w ecenter.pl domeny założyć oddzielne konto FTP.
Szyfrowanie SSL

Dzięki szyfrowaniu SSL możesz zapewnić sobie i internautom odwiedziającym Twoją stronę całkowitą poufność informacji. Szyfrowanie stosuje się najczęściej podczas pobierania od internauty jakichkolwiek danych poprzez formularze na stronach WWW. Przechwycenie przez osoby niepowołane danych przesyłanych za pośrednictwem SSL jest praktycznie niemożliwe. Aby móc skorzystać z SSL konieczne jest wykupienie certyfikatu dla swojej domeny.
Statystyki dla każdej domeny i subdomeny

Mając na uwadze, jak ważna jest wiedza na temat odwiedzających Twoje serwisy internetowe, udostępniamy szczegółowe statystyki odwiedzin dla każdej zainstalowanej na Twoim serwerze domeny lub subdomeny.
Ilość kont pocztowych

Całą dostępną w pakietach e-mail powierzchnię dyskową, możesz rozdysponować na dostępną ilość skrzynek pocztowych. Skrzynki pocztowe są zupełnie odrębnymi, niezależnymi od siebie fizycznymi kontami na serwerze. Każda skrzynka posiada własny adres, unikalny login oraz hasło.
b/o b/o b/o
Powierzchnia na pocztę

Dostępną powierzchnię dyskową możesz podzielić z dokładnością do 1 MB pomiędzy wszystkie posiadane skrzynki pocztowe. We wszystkich pakietach oferujemy bardzo duże powierzchnie dyskowe, dzięki czemu nie masz żadnych ograniczeń w korzystaniu z poczty.
wspólna b/o b/o
Aliasy kont pocztowych

Aliasy pocztowe umożliwiają Ci posiadanie wielu adresów dla jednej skrzynki pocztowej. Listy wysyłane na którykolwiek z aliasów zawsze trafią do macierzystej skrzynki.
b/o b/o b/o
Autoresponder

Autoresponder jest bardzo przydatną funkcją, pozwalającą na automatyczne powiadomienie nadawcy wysłanego do Ciebie listu np. o fakcie odebrania listy, urlopie, niemożności odpowiedzenia na nadesłany list.
CatchAll

Catch-all jest to narzędzie dostępne dla kont, na których zainstalowana jest własna domena Klienta. Pozwala ono na przekierowanie poczty z dowolnego adresu typu nazwa@mojadomena.pl na adres catch-all. Adres catch-all jest definiowany przez użytkownika.
Roczny limit ruchu z/do sieci Internet

Wiekszość usług dostępnych w ofercie ecenter.pl wykorzystuje łącza internetowe do swojego działania, przez co generuje ruch sieciowy. Każdy pakiet posiada wliczony w cenę poziom ruchu, którego nie można przekroczyć. Ruch rozliczany jest w cyklach o połowę krótszych od wykupionego okresu abonamentowego.
b/o b/o b/o
Odczyt poczty przez POP3

Protokół POP3 jest najpopularniejszym sposobem odbierania poczty elektronicznej z serwera. Obsługuje go 99% dostępnych na rynku klientów pocztowych. POP3 jest protokołem typu server-stateless, czyli nie może po stronie serwera przechowywać żadnych informacji o statusie listu np. czy został już przeczytany czy nie. Wszystkie tego typu informacje oraz odebrana poczta są przechowywane po stronie klienta. Sprawdza się doskonale w przypadku, gdy z jednej skrzynki korzysta tylko jedna osoba.
Odczyt poczty przez IMAP

Protokół IMAP jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują dzielić dostęp do jednej skrzynki pocztowej na wielu użytkowników. Cała poczta, łącznie ze stanami listów (przeczytany, nieprzeczytany, usuniety, nieusuniety itp.) są przechowywane po stronie serwera, i wszystkie osoby korzystające ze wspólnej skrzynki widzą w swoich programach dokładnie to samo.
Odczyt poczty przez WWW

ecenter.pl oferuje swoim Klientom rozbudowany, zaawansowany, w pełni funkcjonalny i niezawodny system dostępu do poczty poprzez przeglądarkę internetową. Nieważne gdzie jestes - w pracy, w domu, w podróży czy na wakacjach, nie musisz wozić ze sobą swojego komputera, aby odczytać własną pocztę. Wystarczy dostęp do komputera podłączonego do internetu i przeglądarka internetowa.
Inteligentna ochrona antyspamowa

Wszyscy mamy świadomość, jak wielkim problemem w obecnych czasach jest spam, czyli nachalnie, niezamawiane przesyłki reklamowe. Serwery ecenter.pl są zabezpieczone przed otrzymywaniem spamu na wiele sposobów, za wykorzystaniem list RBL, słowników, DNS i innych mechanizmów. Jest to tarcza, przez którą do serwera przedostaje się śladowa ilość spamu.
Inteligentna ochrona antywirusowa

Serwery ecenter.pl chronione są poprzez systemy antywirusowe wykorzystujące najnowsze algorytmy i technologie wykrywania wirusów. Bazy danych wirusów są odświeżane co trzy godziny, co zdecydowanie zmniejsza szanse na przedostanie się poczty zainfekowanej wirusem.
Bezpieczne wysyłanie poczty

Dbając o bezpieczeństwo i poufność korespondencji elektronicznej serwery ecenter.pl wymagają, aby podczas wysyłania poczty elektronicznej użytkownik podał swój login i hasło, dzięki czemu możesz być pewny, że nikt nie będzie podszywał się pod Ciebie i Twoją firmę.
Przekierowanie poczty

Z każdej skrzynki pocztowej utrzymywanej w ecenter.pl możesz łatwo wysyłać kopię wszystkich otrzymanych listów do zdefiniowanych przez Ciebie odbiorców. Po zdefiniowaniu takiej listy w panelu administracyjnym, serwer automatycznie roześle otrzymaną pocztę do wpisanych odbiorców.
Powiadamianie na telefon komórkowy

Lubisz być cały czas na bieżąco? Czekasz na ważne wiadomości pocztowe? Z każden skrzynki pocztowej zainstalowanej na ecenter.pl możesz być powiadamiany o nadejściu nowej poczty na telefon komórkowy. Powiadomienie przyjdzie do Ciebie natychmiast po odebraniu listu przez serwer ecenter.pl.
Brak limitu wielkości pojedynczej wiadomości

W ecenter.pl dajemy Ci komfort i wygodę korzystania z poczty elektronicznej. Nie musisz zastanawiać się, czy list których chcesz wysłać nie zostanie odrzucony przez serwer z powodu swojej wielkości. Nie narzucamy żadnych limitów wielkości pojedynczych wiadomości. Możesz swobodnie przesyłać pocztą grafikę, programy, pliki danych itp.
Codzienna kopia bezpieczeństwa

Dbamy o to, abyś mógł żyć i spać spokojnie. Codziennie wykonywana jest kopia bezpieczeństwa ze wszystkich serwerów ecenter.pl. Jeżeli przypadkowo usuniesz swoją pocztę, pliki czy dane z bazy danych, jesteśmy w stanie w ciągu 30 minut odtworzyć utracone pliki.
Darmowa pomoc techniczna

Opiekunowie techniczni ecenter.pl są do Państwa dyspozycji. Postaramy się pomóc w każdej sprawie, nie tylko związanej z bezpośrednią obsługą konta. Zachęcamy do nieskrempowanego zadawania pytań z dziedziny internetu i IT. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Łatwy w obsłudze panel administracyjny

Panel Administracyjny to nasz wielki atut. Możesz za jego pomocš dowolnie skonfigurować swoje usługi, bez potrzeby kontaktu z działem technicznym ecenter.pl, sprawdzić statystyki, rozrachunki, opłacić usługi i wiele, wiele więcej.
Stabilna platforma sprzętowa

Serwery ecenter.pl utrzymywane są w naszym data center zlokalizowanym w Toruniu, podłączonym szerokopasmowymi łączami do największych sieci w Polsce. Nasze serwery połączone są w stabilny, redundanty klaster zapewniający ciągłość działania usług w każdej chwili. Korzystamy ze sprzętu takich liderów światowej technologii IT jak Cisci, Intel, 3COM, APC.
Bezpłatne rozszerzenia konta

Jeżeli kiedykolwiek stwierdzisz, że posiadany przez Ciebie pakiet stał się niewystarczający, możesz podwyższyć konto do pojemniejszej opcji. Za operację rozszerzenia konta nie pobieramy opłat
Wszystkie pakiety oferowane przez ecenter.pl można bezpłatnie testować przez okres 30 dni. Pakiety w okresie testowym posiadają taką samą funkcjonalność jak pakiety opłacone.