Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Kreator WWW

Hosting linux
Samodzielnie stwórz swoją stronę.
Kreator WWW, który w abonamentowych pakietach hostingowych oferujemy za darmo, to najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na rynku. Nasz kreator pozwoli Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną stronę WWW. Do jej stworzenia nie potrzebujesz pomocy żadnych specjalistów, kreator jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Sam sprawdź jakie to łatwe.

Gotowe treści dla ponad 100 branż.
Kreator zawiera przygotowane szablony treści stron internetowych, dla ponad 100 różnych rodzajów działalności. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdziesz coś dla siebie.
Przeciągaj i twórz.
Do stworzenia profesjonalnej strony nie potrzebujesz znajomości języków programowania ani żadnej wiedzy technicznej. Wszystko wykonasz metodą "przeciągnij i upuść".
Używaj swoich zdjęć.
Wszystkie elementy graficzne tworzonej strony możesz zamienić na własne zdjęcia, czyniąc ją jeszcze bardziej niepowtarzalną. Do tworzenia galerii możesz używać zdjęć bezpośrednio z Google Picasa!
Mnóstwo funkcjonalności.
Dzięki Kreatorowi WWW, Twoja strona będzie żywa i atrakcyjna. Do strony możesz dodawać dowolne moduły, spośród kilkudziesiciu dostępnych, np. galerię zdjęć, blog, integracje ze sklepem czy udostępnianie społecznościowe.
Za darmo!

Kreator WWW dostępny jest za darmo w pakietach hostingowych Orion i AndromedaPAKIET ORION

Pojemność konta 50 GB
Roczny transfer bez ograniczeń
Ilość kont e-mail bez ograniczeń
Ilość utrzymywanych domen bez ograniczeń
Darmowy okres próbny 30 dni
Zobacz pełną specyfikację


PAKIET ANDROMEDA

Pojemność konta bez ograniczeń
Roczny transfer bez ograniczeń
Ilość kont e-mail bez ograniczeń
Ilość utrzymywanych domen bez ograniczeń
Darmowy okres próbny 30 dni
Zobacz pełną specyfikację