Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Kreator WWW

Hosting

Teraz kreator w Cloud Hostingu kosztuje tylko 1,50 zł, a do pakietów hostingowych otrzymasz go gratis! Z kreatora możesz też korzystać nie zamawiając hostingu w ecenter.pl. W takim przypadku roczny abonament za kreator stron wynosi 99 zł.
  • O kreatorze
  • Jak korzystać z kreatora
  • Testuj
Samodzielnie stwórz swoją stronę.
Kreator WWW, który w abonamentowych pakietach hostingowych oferujemy
za darmo, to najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na rynku. Nasz kreator pozwoli Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną stronę WWW. Do jej stworzenia nie potrzebujesz pomocy żadnych specjalistów, kreator jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Sam sprawdź jakie to łatwe.

Gotowe treści dla ponad 100 branż.
Kreator stron zawiera przygotowane szablony treści stron internetowych dla ponad 100 różnych rodzajów działalności. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdziesz coś dla siebie.
Przeciągaj i twórz.
Do stworzenia profesjonalnej strony nie potrzebujesz znajomości języków programowania, ani żadnej wiedzy technicznej. Wszystko wykonasz metodą "przeciągnij i upuść".
Używaj swoich zdjęć.
Wszystkie elementy graficzne tworzonej strony możesz zamienić na własne zdjęcia, czyniąc ją jeszcze bardziej niepowtarzalną. Do tworzenia galerii możesz używać zdjęć bezpośrednio z Google Picasa!
Mnóstwo funkcjonalności.
Dzięki Kreatorowi WWW, Twoja strona będzie żywa i atrakcyjna. Do strony możesz dodawać dowolne moduły, spośród kilkudziesiciu dostępnych, np. galerię zdjęć, blog, integracje ze sklepem czy udostępnianie społecznościowe.
Podstawowe zalety kreatora już znasz. Kliknij i sam sprawdź jaki jest prosty i intuicyjny.
Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, przejdź do zakładki "Jak korzystać z kreatora".

Aby otworzyć kreator, kliknij w link, który otrzymałeś w mailu potwierdzającym zamówienie hostingu. Jeżeli nie jesteś zalogowany na stronie ecenter.pl, zostaniesz poproszony o zalogowanie się.

Znajdujesz się teraz na stronie wyboru tematu serwisu www. Tematy zostały pogrupowane tak, aby ułatwić Ci odnalezienie pasującego do tematyki Twojej strony. Gdy dokonasz wyboru, pojawi się okienko "Wstępnie wypełnij serwis". Dane te możesz uzupełnić od razu, albo dopisać w kolejnych etapach tworzenia strony.

Wybrany przez Ciebie szablon został wgrany. Widzisz stronę główną oraz podstrony. Możesz je dowolnie konfigurować, klikając na tą, którą chcesz modyfikować. Możesz zmieniać ich ilość, nazwy oraz wygląd każdej z nich. O tym jednak za chwilę. W prawym, górnym rogu pojawiło się okienko nawigacyjne. Tutaj będziesz dokonywać wszelkich zmian. Jest w nim 5 głównych działów: moduły, projekt, strony, dokumenty, ustawienia. Pokrótce opiszę każdy z nich.

Moduły
Tutaj znajdują się rodzaje aktywności, które możesz umieścić w dowolnych zakładkach na swojej stronie. Wystarczy "złapać" potrzebny moduł i "upuścić" w miejscu, w którym ma się on znajdować. Np. na stronie głównej możesz umieścić pole "logo" i pole "tekst i obrazy", a w zakładce kontakt dodać pole "formularz kontaktowy". Każdy wrzucony moduł możesz później edytować, przesunąć albo usunąć. Wystarczy, że klikniesz na dany moduł. Podczas "przeciągania" modułu zwróć uwagę, że kreator "pyta" gdzie go umieścić. "Obszary strony", oznacza, że dany moduł będzie tylko na tej jednej podstronie, którą masz wyświetloną. "Obszar na całą stronę" oznacza, że dany moduł pojawi się na wszystkich podstronach Twojego portalu.

Projekt
W tym dziale możesz edytować ogólny wygląd Twojej strony. Możesz wgrać nowy szablon, zmienić podziały każdej ze stron, kolory, czcionki itp.

Strony
Tu możesz dodawać i usuwać strony oraz zmieniać ich nazwy. Za pomocą strzałek możesz zmieniać ich kolejność. Efekty zmian widoczne są na bieżąco w podglądzie strony.

Dokumenty
Do tego działu wgrywasz wszystkie dokumenty, które mają być dostępne do pobrania ze strony np. cennik usług w PDF. Aby umożliwić klientom pobranie pliku, zaznacz na stronie fragment tekstu, który ma być odniesieniem do tego cennika. W okienku, które się pojawi kliknij "link", zaznacz "dokument na tej stronie" i wybierz z listy plik o który Ci chodziło.

Ustawienia
Znajdziesz tu ogólne ustawienia strony np. opis serwisu, słowa kluczowe.
Hosting Linux Domeny Backup on-line Serwery Cloud Promocje Program Partnerski
Kreator WWW
Abonament
Cloud Hosting
Cennik
Promocje
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Rejestracja
Transfer
Cesja
Domeny polskie
Domeny europejskie
Domeny światowe
Regulamin
Zasady działania
Cennik
Promocje
Aplikacje
Regulamin
Kolokacja
Datacenter
Regulamin
Zasady działania
Serwery w chmurze
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Promocje
Karty podarunkowe

Program partnerski
Regulamin
Karty podarunkowe
Katalog nagród

domeny