Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Nasz zespół

O nas

Joanna Warczygłowa

Dyplom uzyskała, kończąc Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Społeczna, ze specjalizacjami: Zarządzanie Reklamą oraz Obraz w Przestrzeni Społecznej. Prowadziła badania, dotyczące rozpoznawalności marki w korelacji z użytym kolorem i fontem. Jej zainteresowania obejmują szeroki obszar psychologii mediów.

Uwielbia żeglarstwo i sporty zimowe. Lubi prowadzić auto, ale na co dzień jeździ rowerem.

W ecenter.pl zajmuje się nadzorowaniem działu handlowego, a także wszystkimi sprawami związanymi z obsługą Klientów, promocją, public relations, monitorowaniem i analizą danych rynkowych oraz kreowaniem i wdrażaniem nowych strategii marketingowych i produktów.
Krzysztof Janiszewski

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Marketing i Zarządzanie, komputery i internet "od środka" to jego pasja i duża część jego życia. Od 15 lat programuje, administruje, wdraża coraz nowsze i ciekawsze systemy, zgłębia tajniki nowoczesnych technologii. W 2000 roku zainicjował działalność małej firmy hostingowej pod domeną fr.pl, która stała się podwalinami pod obecny system ecenter.pl.

W ecenter.pl zajmuje się kreacją, implementacją i wdrożeniami nowych usług i funkcjonalności. Służy również pomocną dłonią w rozwiązywaniu bardziej skomplikowanych problemów technicznych.
Tomek Janiszewski

Absolwent Informatyki na Politechnice Poznańskiej (specjalizacja Inżynieria Oprogramowania). Pasjonat poszukiwania innowacyjnych rozwiązań nawet najtrudniejszych problemów biznesowych i egzystencjonalnych. Doświadczony programista, projektant systemów informatycznych, skuteczny analityk i architekt integracji oraz automatyzacji procesów biznesowych. Laureat III miejsca w międzynarodowym konkursie projektowania systemów komputerowych CSIDC w Waszyngtonie w 2000 roku.

W ecenter.pl zajmuje się systemami informatycznymi oraz odpowiada za strategię spółki.

Prywatnie pasjonat muzyki, gitarzysta, wokalista, kompozytor oraz autor tekstów.