Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.

O Programie

Program Partnerski
Program Partnerski to nowoczesny system polecania usług, dzięki któremu możesz otrzymywać prowizję od wszystkich uregulowanych, przez poleconegych użytkowników płatności.

Każdy może być naszym Partnerem!
Aby zarabiać, nie musisz być naszym Klientem ani korzystać z naszych usług. Każdy może zostać naszym Partnerem. Wystarczy, że założysz konto i możesz zacząć polecać. Zgromadzone w Programie punkty możesz wymieniać na co chcesz!

Chcesz wiedzieć jakie to proste?
Załóż swoje konto na ecenter.pl. Twój login jest Twoim unikalnym kodem polecającym. Polecając usługi ecenter.pl, podajesz go znajomym. Osoby te, wpisując kod podczas zakupu usług, stają się źródłem Twojej odnawialnej prowizji!

I to wszystko! Później już tylko zarabiasz!
Prowizje od każdej, zapłaconej przez polecone osoby, faktury kumulują się na Twoim koncie. Na zawsze!

Sam decydujesz ile chcesz zarabiać.
Nie ma żadnych ograniczeń w liczbie polecanych osób! Sam też wybierasz w jaki sposób polecać usługi ecenter.pl. Możesz podawać kod nie tylko słownie czy sms-owo, ale także poprzez specjalny link, albo baner umieszony na Twojej stronie.

Zgromadzone środki są do Twojej dyspozycji w każdej chwili!
Możesz je wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe dostępne w naszym katalogu. Możesz nimi opłacać bieżące faktury w ecenter.pl. Możesz także wypłacać je w postaci gotówki i przeznaczać na co tylko zapragniesz!Dołącz do grona zadowolonych Partnerów i już dziś zacznij zarabiać bez ograniczeń!